Balík WEB je riešením, ktoré ponúka profesionálne webstránky pri zachovaní skvelej ceny.
 

Nízka cena a vysoká kvalita

Kvalitnú web stránku spĺňajúcu najmodernejšie internetové štandardy pre Vás vytvorím za prijateľnú cenu - iba za 799,- €. Profesionálna web prezentácia Vás milo prekvapí pozitívnou spätnou väzbou a vysokou návštevnosťou.

Atraktívny webdesign

Príjemný grafický dizajn prispieva k zvýšeniu dôveryhodnosti firmy.
Web stránky sú tvorené podľa najnovších web štandardov XHTML a CSS a sú optimalizované aj pre nevidiacich.
V uvedenej cene je preddefinovaný dizajn.

Prehľadná štruktúra

Pre návštevníkov stránok je dôležitá i intuitívna orientácia na web stránkach. Pre Vaše nové web stránky navrhnem optimálnu štruktúru tak, aby stránky prehľadne informovali zákazníkov o Vašich produktoch a viedli ich k nákupnému rozhodnutiu.

Individuálna a rýchla realizácia

Poskytnem Vám profesionálne riešenie šité Vám na mieru v časovom horizonte, ktorý bude vyhovovať Vašim špecifickým potrebám. Každý projekt je jedinečný, vytvorený podľa konkrétnych predstáv a požiadaviek klienta.

Fulltextové vyhľadávanie

Umožňuje jednoducho a rýchlo vyhľadať informácie na Vašej stránke podľa kľúčového slova. Pomocou fulltextového vyhľadávania sa hľadanie informácií a orientácia na Vašej stránke stane hračkou.

Zdieľanie stránok na Facebook, ...

Moderný a vysoko efektívny spôsob bezplatnej propagácie Vašej internetovej prezentácie. Návštevník bude môcť zdieľať Vaše stránky na portáloch z celého sveta, napr. Facebook, Twitter, MySpace, Google a stovke ďalších.

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Kvalitná optimalizácia pre vyhľadávače Vám zabezpečí popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania a postará sa o vysokú návštevnosť a rýchlu návratnosť investície. SEO optimalizácia pre vyhľadávače je súčasťou všetkých projektov a je bezplatná.

V oblasti SEO majú moje projekty výborné výsledky a referencie.

Súčasťou ponúkanej bezplatnej SEO optimalizácie sú:
 • Čitateľné URL adresy

  Čitateľné URL adresy v tvare: www.example.com/bytove-doplnky/ zabezpečujú najvyššie miesta vo výsledkoch vyhľadávania, prehľadnosť a zľahčujú zákazníkom orientáciu na web stránkach.
 • Bezchybný kód web stránok

  Bezchybný kód stránok sa postará o to, aby boli informácie z Vašej web stránky kvalitne za-indexované internetovými vyhľadávačmi a umiestnené vo výsledkoch vyhľadávania na prvých pozíciách.
 • Nastavenia kľúčových slov

  Možnosť definovať nadpis (title), popis a kľúčové slová pre web stránku a jednotlivé podstránky. Tieto údaje sú pre vyhľadávače (napr. Google, Yahoo, Zoznam, Centrum, Atlas, ...) mimoriadne podstatné.
 • SEO konzultácie a poradenstvo

  V rámci tvorby web stránok Vám poskytnem v základnej cene odborné konzultácie a poradenstvo v oblasti optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Naučíte sa tvoriť texty spôsobom najvhodnejším pre Google, správne štrukturovať texty, atď.