Vyjadrenia klientov

Profesionálne skúsenosti a odborné know-how v oblasti tvorby internetových prezentácií sú základom spokojnosti všetkých mojich klientov. Teší ma, keď projekt, ktorý vytvorím, nielen ulahodí oku návštevníkov ale aj výrazne prispeje ku zvýšeniu zisku firmy.

Najsport.sk

Na spoločnosti Creativesites, s.r.o. oceňujeme predovšetkým zákaznícky orientovaný prístup a profesionálnu zdatnosť pri tvorbe projektu, ktorým sme ju poverili. Vzhľadom k tomu, že stránku sme potrebovali uviesť na web v krátkom časovom období, vyšli nám v ústrety aj v tomto ohľade, za čo im osobitne ďakujeme. CreativeSites, s.r.o. môžeme vrelo odporúčať.

Ing. Zoltán Németh / www.najsport.sk

Design-biokrby.sk

S prácou spoločnosti CreativeSites sme veľmi spokojní. Oceňujem priateľský ale zároveň profesionálny prístup zo strany CreativeSites a ochotu poradiť počas celej realizácie projektu.
Ďakujem za pomoc pri zrealizovaní nášho internetového obchodu, www.design-biokrby.sk, ktorý spĺňa všetky naše požiadavky. Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Jaroslav Budz / www.design-biokrby.sk

Woodecco.sk

S prácou Creativesites sme nanajvýš spokojní. Pre účely podnikania sme potrebovali vytvorenie modernej, ľahko spravovateĺnej a profesionálne vytvorenej web stránky. Sme radi, že sme sa rozhodli obrátiť na Creativesites, nakoľko v plnej miere splnili naše očakávania. Komunikácia s nami ako klientom bola veľmi ústretová, vyzdvihujeme flexibilitu pri plnení našich požiadaviek a kvalitu vykonanej práce. Oceňujeme aj ich ochotu kedykoľvek poradiť, aj po formálnom ukončení spolupráce. Web môžeme v prípade potreby ľahko upravovať, a je graficky pekne spracovaný.

Katarina Ušáková, Rudolf Mičura / www.woodecco.sk

Procleaning.sk

Pri vzniku našej spoločnosti v r.2007 sme podcenili silu internetu a našu stránku sme si urobili "na kolene". Po dvoch rokoch fungovania sme zistili že potrebujeme niečo čo by nás ozaj reprezentovalo. Oslovili sme spoločnosť Creativesites.
Prekvapilo nás ich profesionálne zázemie, prístup, ale najdôležitejší je výsledok. Vo vyhľadávačoch sme umiestnení na top pozíciách a naša internetová stránka pôsobí presne tak, ako sme očakávali nielen my, ale aj naši noví klienti. Odrazilo sa to aj na počte ľudí, ktorí si objednávajú naše služby na základe vyhľadávania na internete...

Peter Kendra / www.procleaning.sk

LMM, spol. s r.o.

Spoločnosť CreativeSites je našim dlhodobým partnerom v oblasti web riešení. Spoluprácu sme začali v roku 2005 pri požiadavke na prerobenie nášho firemného webu. Potrebovali sme kvalitný redakčný systém a preto sme sa obrátili na spol. CreativeSites. Redakčný systém nám umožnil zverejňovať aktuálne informácie rýchlo a jednoduchým spôsobom. Chceli by sme poukázať predovšetkým na intuitívnosť a jednoduchú manipuláciu s týmto redakčným systémom. Redakčný systém obsahuje aj rôzne nastavenia pre optimalizáciu pre vyhľadávače - o tomto slovnom spojení sme do stretnutia s predstaviteľmi spol. CreativeSites nemali ani tušenia...
Nové vytvorené stránky sa naozaj zrazu začali zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania a čím ďalej nás na internete našlo a oslovilo stále viac potenciálnych zákazníkov. Naše stránky sa stali navštevované a ľudia sa o našej firme dozvedeli. Keď si porovnáme stránky, ktoré sme mali predtým a ktoré máme teraz, tak je vidno obrovský rozdiel - nové stránky slúžia svojmu účelu, sú vyhľadateľné a prezentačné. So spoločnosťou CreativeSites sme už spolupracovali na viacerých projektoch a vždy sme boli veľmi spokojní...

Jana Ludviková / 0911 289 117 / www.lmm.sk

Inno-works.sk

Ďakujem celému tímu CreativeSites za vytvorenie skvelej webovej stránky!
Stránka používa najmodernejšie technológie, vyhovuje všetkým potrebným štandardom a dokonale plní svoj účel. Pozitívne výsledky optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) sa prejavili už po troch týždňoch, čo je naozaj skvelý výsledok. Dizajn stránky je veľmi pekný a potvrdzujú to aj ohlasy od našich klientov. Veľmi si cením orientáciu na zákazníka, osobný prístup, a Vaše usmernenia ktoré ste poskytli z odborného hľadiska počas tvorby stránky. Ďalším pozitívom je aj rýchla reakčná doba a Vaša snaha vyjsť v ústrety, nech sa objavia akékoľvek požiadavky. Redakčný systém je veľmi intuitívny a prehľadný. Mám možnosť jednoducho meniť obsah stránok v známom prostredí podobnému MS Wordu, a taktiež mám prístup aj ku zdrojovému kódu stránky.
Na základe svojich skúsenosti som presvedčený, že Vaše služby sú prínosom pre každého. Vaše riešenia vyhovujú vysoko kvalifikovaným odborníkom, a rovnako aj technicky menej skúseným. Prajem Vám veľa ďalších úspechov!

Ing. Attila Rózsár / www.inno-works.sk

Activedog.sk

S prácou spoločnosti CreativeSites sme veľmi spokojní. Pri rozhodovaní, ktorú spoločnosť vybrať pre vytvorenie nášho e-shopu s chovateľskými potrebami, nás presvedčila najmä ústretová komunikácia s jednotlivými pracovníkmi spoločnosti a flexibilita. Veľmi oceňujeme profesionálny prístup celého tímu, ústretovosť, spoľahlivosť, dokázali nám výborne poradiť a pri tvorbe odviedli kvalitnú prácu. E-shop, ktorý nám pripravili predčil všetky naše očakávania. Je nielen intuitívny, prehľadný, ale obsahuje i obrovské množstvo funkcií, ktoré zlepšujú predajnosť našich produktov. Neustále v systéme e-shopu nachádzame nové a nové možnosti... Veľmi vyzdvihujeme ich neustálu ochotu pomôcť a poradiť. Už teraz vieme, na koho sa obrátime pri realizácií ďalšieho nášho projektu. Celému tímu CreativeSites týmto veľmi ďakujeme za vytvorenie úžasnej webovej stránky a zároveň ich vrelo odporúčame aj ostatným!

Viera Feranová / 0911 527170 / www.activedog.sk

Matrimoni.sk

O spoločnosti CreativeSites sme veľa nevedeli, ale potrebovali sme urobiť webovú stránku nasej spoločnosti a tak slovo dalo slovo a vložili sme sa do rúk mladého príjemného paru, ktorý začal pracovať na našich požiadavkách. V obchode s manželom pracujeme dlho a vážime si spoľahlivých obchodných partnerov a sme radi, keď môžeme veriť a plne sa spoľahnúť na niekoho. Toto vieme patrične oceniť a tak ako aj všetkým naším priateľom po dokončení celého projektu odporúčame spoločnosť CreativeSites. Výsledky môžete zhodnotiť priamo tu: www.matrimoni.sk a o tom, že naozaj vedia robiť výborné všetko to čo robia, Vás kľudne presvedčíme aj telefonicky, alebo osobne.

Martina Lomenová /0905 553 320 / www.matrimoni.sk

DeToAgency.eu

S prácou tímu Creativesites som veľmi spokojná.
S týmito mladými a kreatívnymi profesionálmi bola radosť spolupracovať, všetky moje požiadavky flexibilne a kvalitne pretavili do reálnej podoby a vytvorili pre moju firmu dve reprezentatívne stránky.
Vysoko musím oceniť i veľmi ústretový a osobný prístup k zákazníkovi, ich ochotu kedykoľvek mi poradiť. Zároveň ma spolupráca s nimi obohatila o mnohé nové vedomosti a poznatky.

Mgr. Denisa Tóthová / www.detoagency.eu

Suzishop.sk

Firmu Creativesites som oslovila náhodne a bola som veľmi milo prekvapená ich profesionalitou a kreativitou. V skratke som im povedala svoju predstavu o stránkach, o ktoré som mala záujem, a vyšli mi maximálne v ústrety a veľa zlepšení navrhli sami.
Moja stránka je na najvyšších pozíciách vo vyhľadávačoch a každým dňom pribúdajú nový zákazníci.
Firmu Creativesites môžem vrelo odporučiť. Ďakujem za trpezlivosť a príjemný prístup, ktorý mi ukázali pri tvorbe a úpravách stránok.

Zuzana Zacharová / www.sfashion.sk, www.suzishop.sk