O mne

O mne

Fakturačné informácie

Ing. Martin Mokoš - CreativeSites
Heyrovského 8, 841 03 Bratislava
Slovenská republika

Výpis z Obchodného registra

IČO: 41649818
DIČ: 1074548024 (nie som platca DPH)

Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa
Číslo účtu: 175190424/0900


Kto som?

Volám sa Martin Mokoš, narodil som sa v roku 1981 v Nitre. Po úspešnom absolvovaní gymnázia so zameraním na informatiku som vyštudoval Slovenskú technickú Univerzitu, fakultu elektrotechniky a informatiky v Bratislave.
Popri vysokej škole som sa zaujímal o tvorbu web stránok, vo voľnom čase som študoval knihy a články z oblasti IT: PHP, JavaScript, XML, C++ a mnoho iných. Zhotovil som niekoľko internetových stránok a iných zaujímavých projektov.
Po ukončení vysokej školy som sa svojmu hobby - tvorbe kvalitných web stránok - začal venovať profesionálne.

Čomu sa venujem?

Už siedmy rok sa venujem tvorbe atraktívnych, profesionálnych a prístupných web stránok pri zachovaní všetkých svetových web štandardov a s maximálnou optimalizáciou pre vyhľadávače.
Spolu so svojím tímom ľudí pracujem na všetkách typoch internetových projektov: od web stránok, internetových obchodov a portálov, zhotovenia corporate identity až po custom programovanie web aplikácií podľa požiadaviek klienta...
Naďalej sa neustále vzdelávam a sledujem moderné trendy v oblasti internetových technológií, ktoré sa snažím ihneď aplikovať v praxi :)

Čo jedinečné Vám viem ponúknuť?

Nakoľko si moja manželka sama otvorila internetový obchod, zaujímali sme sa o zjednodušenie a uľahčenie práce s internetovým obchodom. Vymysleli a aplikovali sme množstvo funkcií, ktoré teraz slúžia a uľahčujú prácu našim zákazníkom, napr. hromadné úpravy viacerých produktov, vytváranie faktúr na základe objednávok, skladové hospodárstvo, automatická tlač dokladov pre poštu, úpravy už realizovaných objednávok, atď.

Internetové riešenia neustále vyvíjam a nové funkcie zdarma dodávam do už zrealizovaných web stránok a obchodov.
Mnou ponúkané riešenia sú výnimočné i vysokou rýchlosťou a bezpečnosťou.