Balík CMS je dokonalou kombináciou bezchybného dizajnu, optimalizácie pre vyhľadávače a jednoduchej správy obsahu stránok pomocou výkonného a bezpečného redakčného systému.
 

Nízka cena a vysoká kvalita

Kvalitnú web stránku spĺňajúcu najmodernejšie internetové štandardy pre Vás vytvorím za prijateľnú cenu. Profesionálna web prezentácia Vás milo prekvapí vysokou návštevnosťou a pozitívnou spätnou väzbou od zákazníkov.

Atraktívny webdesign

Príjemný grafický dizajn prispieva k zvýšeniu dôveryhodnosti firmy.
Web stránky sú tvorené podľa najnovších web štandardov XHTML a CSS a sú optimalizované aj pre nevidiacich.
V uvedenej cene je preddefinovaný dizajn.

Prehľadná štruktúra

Pre návštevníkov stránok je dôležitá i intuitívna orientácia na web stránkach. Pre Vaše nové web stránky navrhnem optimálnu štruktúru tak, aby stránky prehľadne informovali zákazníkov o Vašich produktoch a viedli ich k nákupnému rozhodnutiu.

Individuálna a rýchla realizácia

Poskytnem Vám profesionálne riešenie šité Vám na mieru v časovom horizonte, ktorý bude vyhovovať Vašim špecifickým potrebám. Každý projekt je jedinečný, vytvorený podľa konkrétnych predstáv a požiadaviek klienta.

Fulltextové vyhľadávanie

Umožňuje jednoducho a rýchlo vyhľadať informácie na Vašej stránke podľa kľúčového slova. Pomocou fulltextového vyhľadávania sa hľadanie informácií a orientácia na Vašej stránke stane hračkou.

Zdieľanie stránok na Facebook, ...

Moderný a vysoko efektívny spôsob bezplatnej propagácie Vašej internetovej prezentácie. Návštevník bude môcť zdieľať Vaše stránky na portáloch z celého sveta, napr. Facebook, Twitter, MySpace, Google a stovke ďalších.

Zaškolenie

Do používania stránok a redakčného systému budete po dokončení stránok zaučený. Na praktických príkladoch Vás naučím web stránky ovládať a rýchlo aktualizovať.

Fotogaléria

Na web stránke budete môcť vytvárať neobmedzený počet atraktívnych fotogalérií a vkladať do nich neobmedzený počet fotografií i s ich popisom.

Mapa stránok

Automaticky generovaná mapa stránok sprehľadní Vašim zákazníkom orientáciu na web stránkach. Takisto prispieva k zlepšeniu pozícií stránok vo vyhľadávačoch.

Profesionálny redakčný systém (CMS)

Celý obsah web stránok si môžete sami jednoducho aktualizovať pomocou prehľadného redakčného systému. Redakčný systém prináša bezproblémovú správu obsahu (textov, článkov, obrázkov, tabuliek, ...) a správu súborov. Formátovanie textu a vkladanie obrázkov je podobné ako v programe Word. Redakčný systém (CMS) ponúka vysoký komfort používateľského prostredia s intuitívnym ovládaním a online pomocníkom. ... viac informácií
 

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Kvalitná optimalizácia pre vyhľadávače Vám zabezpečí popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania a postará sa o vysokú návštevnosť a rýchlu návratnosť investície. SEO optimalizácia pre vyhľadávače je súčasťou všetkých projektov a je bezplatná.

V oblasti SEO majú moje projekty výborné výsledky a referencie.

Súčasťou ponúkanej bezplatnej SEO optimalizácie sú:
 • Čitateľné URL adresy

  Čitateľné URL adresy v tvare: www.example.com/bytove-doplnky/ zabezpečujú najvyššie miesta vo výsledkoch vyhľadávania, prehľadnosť a zľahčujú zákazníkom orientáciu na web stránkach.
 • Bezchybný kód web stránok

  Bezchybný kód stránok sa postará o to, aby boli informácie z Vašej web stránky kvalitne za-indexované internetovými vyhľadávačmi a umiestnené vo výsledkoch vyhľadávania na prvých pozíciách.
 • Nastavenia kľúčových slov

  Možnosť definovať nadpis (title), popis a kľúčové slová pre web stránku a jednotlivé podstránky. Tieto údaje sú pre vyhľadávače (napr. Google, Yahoo, Zoznam, Centrum, Atlas, ...) mimoriadne podstatné.
 • SEO konzultácie a poradenstvo

  V rámci tvorby web stránok Vám poskytnem v základnej cene odborné konzultácie a poradenstvo v oblasti optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Naučíte sa tvoriť texty spôsobom najvhodnejším pre Google, správne štrukturovať texty, atď.